12-latka poniosło podczas szarpaniny ze znajomym. Odgryzł mu kawałek skóry z czoła

13-latek z powiatu biłgorajskiego z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. W niedzielne popołudnie uczestniczył w szarpaninie z 12-latkiem. Młodszy znajomy odgryzł chłopcu fragment skóry z czoła.

O sprawie poinformowała we wtorek Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju. Jak przekazała asp. Joanna Klimek, do zdarzenia doszło we wsi Aleksandrów w niedzielne popołudnie. Między 12 i 13-latkiem wywiązał się konflikt, a następnie zaczęła się szarpanina. W pewnym momencie 12-letni chłopak odgryzł starszemu fragment skóry z czoła. "Obrażenia, jakich doznał, wymagały natychmiastowej pomocy lekarskiej. Chłopiec został przetransportowany do szpitala w Lublinie, gdzie nadal przebywa" - informuje funkcjonariuszka z Biłgoraja.

Zobacz wideo Neumann: Marsz czwartego czerwca będzie największą demonstracją w Polsce po roku 1989

Aleksandrów. 12-latek odgryzł znajomemu kawałek skóry

"Po informacji o tym zdarzeniu, na miejsce skierowani zostali policjanci. Mundurowi ustalili między innymi świadków zdarzenia. Z uwagi na charakter sprawy oraz wiek chłopców o zdarzeniu został poinformowany Sąd Rodzinny, który jest właściwy do rozstrzygania w tego typu sprawach. Kolejne czynności wykonujemy na polecenie Sądu" - czytamy w komunikacie.

***

Porannej Rozmowy i Zielonego Poranka możecie słuchać też w wersji audio w dużych serwisach streamingowych, np. tu:

Więcej o: