Tragiczny finał kolacji w restauracji w Gdańsku. Nie żyje klient, który zadławił się jedzeniem

Tragiczna śmierć w jednej z restauracji na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. 50-letni klient lokalu zadławił się jedzeniem i zmarł. Postępowanie wyjaśniające w tej sprawie prowadzi prokuratura.
Zobacz wideo Rząd reaguje na kryzys rolniczy. Morawiecki: Chcemy dać dwa złote

W piątek policja dostała wiadomość o zdarzeniu w jednej z restauracji na Wyspie Spichrzów w Gdańsku Nie miejsce wysłano funkcjonariuszy - informuje "Dziennik Bałtycki". Podisnp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku przekazała, że zgłoszenie wpłynęło po godz. 20:00 - Dotyczyło zgonu 50-letniego mężczyzny na terenie jednej z restauracji przy ul. Chmielnej - informuje policjantka.

Tragiczny finał kolacji w restauracji w Gdańsku. Nie żyje klient, który zadławił się jedzeniem

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do śmierci mężczyzny doszło na skutek zadławienia się posiłkiem. - Na miejscu pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego medycyny sądowej pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo śledczej i technik kryminalistyki - dodała podinsp. Ciska. Prokurator objął nadzorem postępowanie wyjaśniające okoliczności śmierci 50-latka. Jego ciało przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej.

Porannej Rozmowy i Zielonego Poranka możecie słuchać też w wersji audio w dużych serwisach streamingowych, np. tu:

Więcej o: