Zachodził kobiety od tyłu i kradł kolczyki "na wyrwę". Policja z Wrocławia publikuje wizerunek

Policja z Wrocławia poszukuje mężczyzny, który podbiegał do kobiet na ulicy i kradł kolczyki "na wyrwę". Funkcjonariusze proszą o kontakt świadków zdarzenia oraz publikują zdjęcie domniemanego sprawcy.
Zobacz wideo "Niemcy odchodzą od atomu. To oznacza ogromne dodatkowe emisje CO2"

Czynności w sprawie serii kradzieży, do których dochodziło pomiędzy 1 a 6 kwietnia, prowadzi Wydział Kryminalny z Komisariatu Policji Wrocław-Śródmieście. Jak podaje zespół prasowy komendy, chodzi o kradzież kolczyków na tzw. wyrwę. "Nieustalony jak dotąd sprawca, podbiegając od tyłu do pokrzywdzonych kobiet, dokonuje kradzieży kolczyków poprzez ich sprawne odpięcie, po czym pośpiesznie oddala się z miejsca zdarzenia" - wyjaśnia policja. 

Wrocław. Kradł kolczyki "na wyrwę". Policja opublikowała zdjęcie

Do komunikatu funkcjonariusze dołączyli wizerunek "mężczyzny wytypowanego na podstawie dotychczasowych ustaleń". Policja wyjaśnia, że człowiek ten może mieć związek "z opisanymi wydarzeniami".

Świadkowie kradzieży i osoby, które mogą mieć informacje na temat sprawcy, proszone są o kontakt z policją KP Wrocław-Śródmieście (tel. 47-871-43-58, 47 871-41-20 lub tel. kom. 601-812-364).

Więcej o: