Zawał w trakcie egzaminu na prawo jazdy. 52-latek zasłabł na światłach

Trwa walka o zdrowie i życie 52-letniego mężczyzny, który miał zawał w trakcie egzaminu na prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w środę w Słupsku.

52-latek zdawał egzamin na prawo jazdy kategorii A. Jak informuje portal Gp24.pl, mężczyzna zatrzymał się motocyklem na światłach na ul. Mierosławskiego w Słupsku. Za nim stanął egzaminator.

Zobacz wideo Hennig-Kloska: Przed majówką dopniemy szczegóły wspólnego startu z PSL

- W pewnym momencie siedzący na motocyklu mężczyzna, nie będąc jeszcze w ruchu, stracił przytomność i przewrócił się wraz z motocyklem - mówił w rozmowie z portalem mł. asp. Jakub Bagiński z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Pierwszej pomocy udzielali strażacy i ratownicy. Policja kierowała w tym czasie ruchem. Później mężczyzna trafił na SOR. U 52-latka stwierdzono zawał.

Słupsk. Zawał w trakcie egzaminu na prawo jazdy

Jak przekazał portalowi Gazeta.pl Marcin Prusak z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku, mężczyzna przeszedł w środę po południu zabieg koronarografii, czyli badania tętnic wieńcowych pod kątem ich zwężenia przez zmiany miażdżycowe. Na razie nie wiadomo, ile dni spędzi w szpitalu.

***

Porannej Rozmowy i Zielonego Poranka możecie słuchać też w wersji audio w dużych serwisach streamingowych, np. tu:

Więcej o: