Jak opisuje gazeta, kobiety miały wyjść ze swojego mieszkania we Wrocławiu w poniedziałek rano (13 marca). Zaginięcie zgłosił mąż Renaty. W dniu zaginięcia kobiety miały rozmawiać z mężczyzną, szefem przedsiębiorstwa, który zajmuje się handlem pompami ciepła.
Planowały przeprowadzić tam prezentację, gdyż pracowały w podobnej branży. "W filmie, który umieściły w internecie, można wyciągnąć wniosek, że były z nim skonfliktowane" - podaje "SE".
- Komórki kobiet są nieaktywne. Wiemy natomiast, że poruszały się białym Ranault Trafic - mówi Weronika Rybka z Fundacji Na Tropie. Zaznacza, że sprawa jest poważna.
Policja potwierdza, że prowadzi w tej sprawie czynności. Fundacja zaznacza, że istnieje zagrożenie "zdrowia i życia kobiet".
Rysopis Pani Wiktorii (19l.)
Wzrost: 175 cm
Waga: około 55 kg
Włosy: blond
Oczy: brązowe
W dniu zaginięcia ubrana była w czarną grubą kurtkę, białe nike air force 1 do kostki.
Rysopis Pani Renaty(40l.)
Wzrost: około 175 cm
Szczupłej budowy ciała
Włosy: blond
Znaki szczególne: tatuaż korony na prawej dłoni. W dniu zaginięcia ubrana była w zielona długa kurtkę, czarne botki.
Jeżeli ktokolwiek posiada informacje na temat zaginionych proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Śródmieście pod numerem telefonu 47 871 43 58 lub Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka.