Wrocław. Matka z córką wyszły z domu i zaginęły. "Sprawa jest poważna"

Policja poszukuje 40-letniej Renaty Majchrzak i jej 19-letniej córki - Wiktorii, które zaginęły w poniedziałek. - Sprawa jest poważna. Komórki kobiet są nieaktywne - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Weronika Rybka z fundacji "Na Tropie" im. Janusza Szostaka.

Jak opisuje gazeta, kobiety miały wyjść ze swojego mieszkania we Wrocławiu w poniedziałek rano (13 marca). Zaginięcie zgłosił mąż Renaty. W dniu zaginięcia kobiety miały rozmawiać z mężczyzną, szefem przedsiębiorstwa, który zajmuje się handlem pompami ciepła.

Planowały przeprowadzić tam prezentację, gdyż pracowały w podobnej branży. "W filmie, który umieściły w internecie, można wyciągnąć wniosek, że były z nim skonfliktowane" - podaje "SE".

Zobacz wideo 30 punktów karnych i 5000 zł mandatu dla kierowcy BMW

 - Komórki kobiet są nieaktywne. Wiemy natomiast, że poruszały się białym Ranault Trafic - mówi Weronika Rybka z Fundacji Na Tropie. Zaznacza, że sprawa jest poważna.

Policja potwierdza, że prowadzi w tej sprawie czynności. Fundacja zaznacza, że istnieje zagrożenie "zdrowia i życia kobiet". 

Jak wyglądają zaginione? Fundacja prosi o pomoc

Rysopis Pani Wiktorii (19l.)

Wzrost: 175 cm

Waga: około 55 kg

Włosy: blond

Oczy: brązowe

W dniu zaginięcia ubrana była w czarną grubą kurtkę, białe nike air force 1 do kostki.

Rysopis Pani Renaty(40l.)

Wzrost: około 175 cm

Szczupłej budowy ciała

Włosy: blond

Znaki szczególne: tatuaż korony na prawej dłoni. W dniu zaginięcia ubrana była w zielona długa kurtkę, czarne botki.

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje na temat zaginionych proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Śródmieście pod numerem telefonu 47 871 43 58 lub Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka.

Więcej o: