Łódź. Wóz strażacki wjechał w miejski autobus. Trzy osoby zostały ranne [WIDEO]

Jadący na sygnałach wóz strażacki zderzył się z miejskim autobusem w Łodzi. Do kolizji doszło w momencie, gdy strażacy wyjeżdżali z jednostki ratowniczo-gaśniczej do wezwania. Ich samochód nagle zjechał na lewy pas i uderzył w pojazd MPK, którym podróżowało 15 osób. Ranne zostały trzy osoby.

Trzy osoby zostały poszkodowane w porannym wypadku z udziałem wozu strażackiego, do którego doszło w Łodzi - informuje serwis o tematyce pożarniczej Remiza.pl.

Jak podaje portal, ze wstępnych ustaleń wynika, że po godzinie dziewiątej kierujący strażackim Volvo wyjeżdżając alarmowo do zdarzenia, z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył czołowo w stojący na czerwonym świetle autobusów MPK.

Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Trzy osoby zostały ranne. "Ogólne potłuczenia"

Autobusem podróżowało piętnaście osób, a wozem sześciu strażaków. Trzy osoby - kierowca, pasażer autobusu oraz jeden ze strażaków - zostali przewiezieni do szpitala.

Zobacz wideo Pościg za 30-letnim kierowcą Forda Transita. W jego kieszeni policjanci znaleźli amfetaminę

Polsat News poinformował, strażacy zostali wezwani do podejrzenia zgonu lokatora jednego z mieszkań przy ul. Zbiorczej. Z informacji stacji wynika, że nikt nie miał poważnych obrażeń. Stwierdzono jedynie ogólne potłuczenia. 

Przyczyny zdarzenia badają policja i nadzór ruchu MPK.

Silicon Valley Bank w Santa Clara, Kalifornia, USA. Jak zbankrutować w 48 godzin. Co dla nas oznacza upadek SVB?

Więcej o: