Puck. Pijana nauczycielka zajmowała się dziećmi. Miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie

Policja zatrzymała nauczycielkę, która w szkolnej świetlicy w Pucku zajmowała się dziewięciorgiem dzieci. Kobieta była pijana. Funkcjonariusze znaleźli przy niej butelkę alkoholu.

Policja otrzymała wezwanie do szkoły w miniony piątek o godz. 14:20. Zgłoszono, że w jednej ze szkół w Pucku znajduje się nietrzeźwa nauczycielka. 

Zobacz wideo "Czarnek to minister indoktrynacji polskiej szkoły"

Puck. Pijana nauczycielka zajmowała się dziećmi

Do szkoły skierowano policjantów, którzy przebadali 55-latkę. W badaniu alkomatem okazało się, że nauczycielka ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Pobrano od niej też krew w celu przeprowadzenia dalszych badań. Ponadto funkcjonariusze znaleźli przy kobiecie butelkę alkoholu.

Więcej informacji z kraju na stronie głównej Gazeta.pl 

55-latka miała pod opieką dziewięcioro dzieci w wieku od czterech do siedmiu lat, które przebywały w świetlicy. Nauczycielkę odsunięto od dalszego prowadzenia zajęć. 

Szkolna stołówka. Zdjęcie ilustracyjneW szkole w Krotoszynie dzieci dostały mus z kofeiną. Zareagował sanepid

Nietrzeźwej nauczycielce grozi do 5 lat więzienia

Policja wyjaśnia wszelkie okoliczności zdarzenia. Śledczy przesłuchali już dyrekcję oraz nauczycieli ze szkoły. Mundurowi prowadzą czynności pod kątem narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. 55-letniej kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rosyjska uczennica namalowała proukraiński obrazek. Teraz jej rodzina ma kłopotyRosja. Namalowała antywojenny obrazek. Dyrektor szkoły zadzwonił na policję

Więcej o: