Śmiertelne pobicie 16-latka w centrum Zamościa. Policja szuka dwóch nastolatków

Dwóch napastników śmiertelnie pobiło 16-latka na ul. Piłsudskiego w Zamościu. Mimo reanimacji ratownikom nie udało się uratować nastolatka - podaje RMF24. Policja poszukuje sprawców.

Chłopiec został pobity przez dwóch nastolatków w wieku ok. 16,17 lat. Napastnicy uderzali go rękoma i kopali po całym ciele - informuje RMF24Policja poszukuje sprawców i świadków zdarzenia.

- Zgłoszenie o tym tragicznym zdarzeniu otrzymaliśmy około godziny 16. Na miejsce przybyła także karetka. Chłopiec był reanimowany, ale niestety zmarł. Badamy wszystkie okoliczności - przekazała w rozmowie z "Kurierem Lubelskim" st. asp. Katarzyna Szewczuk, zastępca rzecznika Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Śmiertelne pobicie nastolatka w Zamościu. Śledczy przeglądają monitoring

Na miejscu policjanci prowadzoną czynności w sprawie pod nadzorem prokuratury. Śledczy nie ujawniają, jakie jest tło śmiertelnego pobicia w centrum Zamościa. Na miejscu, poza mundurowymi, pracuje prokurator. Trwa m.in. przeglądanie nagrań z monitoringu.

"SE" podaje, że służby przeprowadzają obławę na bandytów. Policja poszukuje ich przy pomocy psów tropiących.

Ukraińscy żołnierze podczas ćwiczeń. Zdjęcie poglądowe. Tych z rejonu Bachmutu jest niewiele Bachmut na krawędzi, a kontratak tego nie zmienił

Więcej o: