"Patrol piotrkowskich policjantów udał się na interwencję do jednego z marketów na terenie miasta. Na miejscu okazało się, że ochrona sklepu zatrzymała 27-latkę, która kilka godzin wcześniej dokonała kradzieży towaru. Kobieta skusiła się na papier toaletowy, który stał na placu przed magazynem" - opisuje sytuację asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP w Radziejowie.
Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać, jak kobieta dopuszcza się kradzieży. Jak wskazują mundurowi w komunikacie, 27-latka miała ukraść aż 43 opakowania papieru toaletowego. Wartość skradzionych przedmiotów wyniosła 600 złotych.
Więcej wiadomości z Polski na stronie głównej Gazeta.pl
"27-latka została zatrzymana i przewieziona na posterunek, gdzie usłyszała zarzut kradzieży. Część skradzionego mienia odzyskano podczas przeszukania miejsca zamieszkania podejrzanej" - czytamy w komunikacie zamieszczonym przez radziejowską policję.
O dalszym losie kobiety zdecyduje sąd. Jak wskazuje oficer prasowy asp. szt. Marcin Krasucki, za dokonane czyny 27-latce grozi od trzech miesięcy do nawet pięciu lat pozbawienia wolności.