Radziejów. Połaszczyła się na papier toaletowy. Teraz grozi jej pięć lat więzienia

Do pięciu lat więzienia grozi kobiecie, która spod jednego ze sklepów w Radziejowie (województwo kujawsko-pomorskie) ukradła kilkadziesiąt opakowań papieru toaletowego. 27-latkę schwytała ochrona sklepu, która zauważyła kradzież podczas przeglądania monitoringu.

"Patrol piotrkowskich policjantów udał się na interwencję do jednego z marketów na terenie miasta. Na miejscu okazało się, że ochrona sklepu zatrzymała 27-latkę, która kilka godzin wcześniej dokonała kradzieży towaru. Kobieta skusiła się na papier toaletowy, który stał na placu przed magazynem" - opisuje sytuację asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP w Radziejowie.

Zobacz wideo Ukradł busa i uciekał nim przed policją! Nie miał też uprawnień. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

Radziejów. Ukradła spod sklepu 43 opakowania papieru toaletowego. Odpowie przed sądem

Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać, jak kobieta dopuszcza się kradzieży. Jak wskazują mundurowi w komunikacie, 27-latka miała ukraść aż 43 opakowania papieru toaletowego. Wartość skradzionych przedmiotów wyniosła 600 złotych.

Więcej wiadomości z Polski na stronie głównej Gazeta.pl

"27-latka została zatrzymana i przewieziona na posterunek, gdzie usłyszała zarzut kradzieży. Część skradzionego mienia odzyskano podczas przeszukania miejsca zamieszkania podejrzanej" - czytamy w komunikacie zamieszczonym przez radziejowską policję.

O dalszym losie kobiety zdecyduje sąd. Jak wskazuje oficer prasowy asp. szt. Marcin Krasucki, za dokonane czyny 27-latce grozi od trzech miesięcy do nawet pięciu lat pozbawienia wolności.

Więcej o: