Tragiczny finał poszukiwań 26-letniej Natalii z Olsztyna. Prokuratura: Zatrzymano jedną osobę

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 26-letniej Natalii S., której ciało znaleziono w piątek w Olsztynie. Kobieta zaginęła kilka dni wcześniej. Jak dowiedział się portal Gazeta.pl, w związku ze sprawą zatrzymano jedną osobę. Jeszcze w ten weekend ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok 26-latki.

26-letnia Natalia S. zaginęła 9 lutego. Ostatni raz widziana była na ul. Kołobrzeskiej w Olsztynie. Przez kilka dni trwała akcja poszukiwawcza.

- Mogę potwierdzić, że zakończyły się poszukiwania 26-latki. Ciało kobiety zostało znalezione w piątek na terenie miasta. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, w czynnościach brał udział prokurator - mówił w sobotę w rozmowie z Gazeta.pl mł. asp. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Zobacz wideo Wjechał autobusem na przejazd kolejowy, gdy zamykały się rogatki. 59-latek był pod wpływem narkotyków

Olsztyn. Odnaleziono ciało zaginionej 26-letniej kobiety

Prokurator Daniel Brodowski z Prokuratury Okręgowej w Olsztynie przekazał nam, że ciało 26-latki odnaleziono "w pobliżu miejsca, w którym przebywała w ostatnim czasie". Sekcja zwłok ma odbyć się jeszcze w ten weekend.

Prokurator poinformował również, że w związku ze sprawą zatrzymano jedną osobę. - Trwają czynności, które zmierzają do ustalenia, w jakim charakterze ta osoba zostanie przesłuchana - wyjaśnił śledczy.

***

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Więcej o: