Zaginął 21-letni żołnierz Kordian Świstek. Trwa akcja poszukiwawcza

Trwają poszukiwania 21-letniego Kordiana Świstka, żołnierza, który odbywa służbę w Dęblinie. Mężczyzna zaginął w ubiegłym tygodniu, do tej pory nie odezwał się do rodziny.

"Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Rykach prowadzą poszukiwania za zaginionym Kordianem Świstkiem" - informuje w komunikacie nadkom. Iwona Kaszewska z bełchatowskiej policji.

Jak dodaje funkcjonariuszka, "mężczyzna ostatni raz widziany był 10 lutego 2023 roku na terenie Dęblina i do tej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi".

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Działania poszukiwawcze prowadzone są m.in. na Wiśle. Sprawdzane są również nagrania z kamer monitoringu w okolicznych miejscowościach.

Zobacz wideo Zobacz także: Wjechał autobusem na przejazd kolejowy, gdy zamykały się rogatki. 59-latek był pod wpływem narkotyków

21-letni Kordian Świstek zaginął. Trwają poszukiwania

Funkcjonariusze apelują o jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w odnalezieniu 21-latka. Można je przekazywać Komendzie Powiatowej Policji w Bełchatowie lub Komendzie Powiatowej Policji w Rykach pod całodobowymi numerami telefonów 47 846 52 11 lub 47 812 82 10.

21-letni mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru czerwonego, białą bluzę z kapturem, ciemne dresowe spodnie i białe buty sportowe - wskazuje nadkom. Iwona Kaszewska.

Więcej o: