Podlasie. W lesie znaleziono zwłoki kobiety. Policja ustala jej tożsamość

W lesie w Hajnówce znaleziono zwłoki kobiety. Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna jej śmierci. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.
Zobacz wideo Bez prawa jazdy manewrował na środku skrzyżowania. Tłumaczył, że... bolały go oczy

Zwłoki kobiety zostały znalezione w niedzielę w lesie na obrzeżach Hajnówki (województwo podlaskie). Informację tę potwierdził podinsp. Tomasz Krupa, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w rozmowie z Interią.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Konferencja Janusza Kowalskiego i Tadeusza Cymańskiego Nieoczekiwany gość na konferencji Kowalskiego. "Janusz, rządzisz!"

Podlasie. W lesie znaleziono zwłoki kobiety

Około godz. 11:00 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie w tej sprawie. Wraz ze zgłaszającym udali się w podane miejsce. Podczas sprawdzania rejonu, odnaleziono ciało kobiety. 

- W tej chwili trwają tam czynności procesowe, a policjanci pod nadzorem prokuratora zbierają materiał dowodowy i ustalają wszelkie okoliczności, jak i tożsamość kobiety - przekazał podinsp. Tomasz Krupa Interii.

Na razie funkcjonariusze nie ujawniają szczegółów sprawy. Nie wiadomo też, jaka była przyczyna śmierci kobiety i czy miały w niej udział osoby trzecie.

Donald Tusk (zdjęcie ilustracyjne) Dlaczego Donald Tusk nagle zniknął z telewizji? Poseł KO mówi o chorobie

Więcej o: