Gdańsk. Jeden z najbardziej znanych zawodników tzw. freak fightu w Polsce zatrzymany przez policję

Policjanci zatrzymali w Gdańsku zawodnika tzw. freak fightów. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia wyroku za oszustwa. Teraz spędzi w więzieniu dwa lata.
Zobacz wideo Bez prawa jazdy manewrował na środku skrzyżowania. Tłumaczył, że... bolały go oczy

35-latek powiązany ze środowiskiem pseudokibiców trójmiejskiej drużyny piłkarskiej został zatrzymany w Gdańsku. Karina Kamińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku przekazała, że funkcjonariusze namierzyli mężczyznę, gdy ten - wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi prowadzenia pojazdów - kierował samochodem marki Mercedes.

"Kompletnie zaskoczony pseudokibic nie stawiał żadnego oporu i szybko trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych" - podkreśliła, cytowana przez RMF FM, funkcjonariuszka.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Polska zamyka przejście z BiałorusiąPolska zamyka przejście na granicy z Białorusią. "Ważny interes bezpieczeństwa"

Gdańsk. 35-latek trafił do więzienia

Mężczyzna od tygodnia był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku za oszustw. Został więc przewieziony do zakładu karnego. "Pseudokibic rozpoczął już odbywanie dwuletniego wyroku" - poinformowała Karina Kamińska.

Jak nieoficjalnie ustaliło RMF FM, zatrzymany 35-latek to Paweł B., jeden z najbardziej znanych zawodników tzw. freak fightu w Polsce.

14-latka zginęła, potrącona przez pociąg w Wierzchosławicach (zdj. ilustracyjne)Pociąg śmiertelnie potrącił 14-latkę. Nie wiadomo, czemu znalazła się na torach

Więcej o: