Mateusz Murański nie żyje. Aktor i uczestnik walk FAME MMA miał 29 lat

W wieku 29 lat zmarł aktor i uczestnik gal FAME MMA i High League Mateusz Murański - podał "Super Express". Informację o śmierci mężczyzny potwierdziła prokuratura.

- O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić (do Mateusza Murańskiego - red.). Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich. Przyczyny śmierci zostaną ustalone po sekcji zwłok - przekazała "Super Expressowi" rzeczniczka prokuratury w Gdańsku Grażyna Wawryniuk. 

Zobacz wideo Przewodnicząca Parlamentu Europejskiego, Roberta Metsola, wyraziła swoje kondolencje po trzęsieniu ziemi w Turcji

Mateusz Murański nie żyje

Mateusz Murański szerszej publiczności był znany z roli w serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Był obsadzany w mniejszych rolach w filmach i serialach: "Inni ludzie", "Asymetria", "Na wspólnej". Pojawił się też w walczącym o Oscara filmie Jerzego Skolimowskiego "IO".

Murański był jednym z najbardziej znanych zawodników w tzw. freak fightach. Uczestniczył w galach FAME MMA i High League. 

Jak przypomina "Super Express", Murański stoczył dziewięć walk w różnych sportach walki. Trzy ostatnie przegrał. 

Więcej o: