Otfinów: wracał nad ranem ze studniówki, został potrącony. Kierowca nawet się nie zatrzymał

Tarnowska policja szuka kierowcy, który w niedzielę nad ranem potrącił w Otifnowie 21-letniego mężczyznę wracającego ze studniówki. Pieszy został ranny, a kierowca uciekł miejsca zdarzenia.

Do potrącenia pieszego doszło w niedzielę ok. godz. 5.12 nad ranem w Otfinowie w województwie małopolskim, w rejonie posesji numer 218.

21-letni mieszkaniec gminy Żabno wracał ze studniówki.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

"W idącego drogą wojewódzką 973, w kierunku miejscowości Żelichów 21-latka, wjechał jadący w stronę centrum Otfinowa samochód. Po potrąceniu  kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając rannemu pieszemu pomocy" - czytamy w komunikacie Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Zobacz wideo Zobacz także: Uderzenie w błoński narkobiznes. Funkcjonariusze CBŚP zatrzymali 18 osób

Otfinów. Kierowca potrącił 21-latka i uciekł

Młodemu mężczyźnie pomogli inni kierowcy, którzy wezwali służby ratunkowe. 21-latek doznał urazu stawu biodrowego, skokowego oraz złamania kości skroniowej.

Funkcjonariusze proszę o pomoc w ustaleniu tożsamości kierowcy. Wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje, proszone są kontakt pod całodobowym numerem telefonu dyżurnego KMP w Tarnowie - 47 831 29 00 - lub z Zespołem ds. Przestępczości w Ruchu Komunikacyjnym KMP w Tarnowie (47 831 13 80).

Więcej o: