Łódzkie. 14-latek postrzelił siostrę z karabinu. Broń z czasów II wojny światowej znalazł w lesie

W województwie łódzkim 14-latek postrzelił swoją młodszą siostrę z karabinu - podaje RMF FM. Chłopiec przekazał policji, że broń z czasów II wojny światowej znalazł w lesie.
Zobacz wideo Bez prawa jazdy manewrował na środku skrzyżowania. Tłumaczył, że... bolały go oczy

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 17:00 w Borowinach w powiecie skierniewickim (woj. łódzkie). 14-latek postrzelił swoją młodszą siostrę. Jak podaje RMF FM, 11-latka trafiła do szpitala. Stan dziewczynki jest poważny.

Chłopiec powiedział policjantom, że karabin z czasów II wojny światowej znalazł w lesie. Do tragedii miało dojść podczas czyszczenia broni. "To był przypadek, bo karabin po prostu nagle wypalił" - przekazała dziennikarka stacji Agnieszka Wyderka.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Chore dziecko/zdjęcie ilustracyjneNFZ wzywa lekarkę do zapłaty 160 tys. złotych. Za przepisywanie mleka

Łódzkie. 14-latek postrzelił siostrę z karabinu

Na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci, ratownicy medyczni i strażacy. - Strażacy z OSP Mokra Prawa i JRG w Skierniewicach interweniowali, kiedy na miejscu był już Zespół Ratownictwa Medycznego - powiedział polsatnews.pl st. kpt. Bartłomiej Wójcik, oficer prasowy Komendanta Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach.

Dodał, że ze względu na trudne warunki w budynku jednorodzinnym potrzebna była pomoc w zniesieniu noszy z osobą poszkodowaną.

Nie potępiam faszyzmu - przekonuje prałat Kneblewski (fot. Tuba Cordis / YouTube.com)Ksiądz porównał wolontariuszy WOŚP do Hitlerjugend. Biskup stanowczo reaguje

Więcej o: