Warszawa. Znaleziono zwłoki obywatela Indii. Policja zatrzymała podejrzanego

W jednym z mieszkań na warszawskiej Ochocie znaleziono zwłoki obywatela Indii. Na ciele widoczne były liczne rany. Policja zatrzymała podejrzanego o zabójstwo. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. O sprawie informują media w Indiach.
Zobacz wideo Policja aresztowała 34-latka podejrzanego o zabójstwo. Miał ponad promil alkoholu w organizmie

W zeszłym tygodniu na warszawskiej Ochocie znaleziono zwłoki obywatela Indii. Mężczyzna pracował w dziale IT w jednym z banków. Służby zawiadomili zaniepokojeni współpracownicy, gdy ich kolega nie pojawił się w pracy - podaje TVN Warszawa.

O sprawie śmierci 30-latka informują również media w Indiach. Portal india.com podaje, że mężczyzna mieszkał przez ostatnie 10 miesięcy z polskim współlokatorem. Do Polski wyjechał w poszukiwaniu pracy. Od 24 stycznia rodzina nie mogła się z nim skontaktować. Następnego dnia zgłosiła to ambasadzie Indii w Warszawie.

Według serwisu przyjaciele mężczyzny chcieli przeszukać jego mieszkanie, jednak właściciel lokalu nie chciał się na to zgodzić.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Dziecko w szpitalu (zdjęcie ilustracyjne)14-miesięczny Michał zmarł przez opary silnej trutki na szczury. Jest wyrok

Warszawa. Nie żyje obywatel Indii

Ciało znaleziono w mieszkaniu 30-latka przy ulicy Włodarzewskiej. Widoczne były na nim liczne rany. Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ochota. Zlecona została sekcja zwłok obywatela Indii.

- Do zdarzenia doszło 24 stycznia. Następnego dnia w sprawie został zatrzymany 40-letni mężczyzna - Polak, któremu przedstawiono zarzut zabójstwa. 28 stycznia sąd zastosował wobec zatrzymanego tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące - przekazała w rozmowie z TVN Warszawa rzeczniczka prasowa warszawskiej Prokuratury Okręgowej Aleksandra Skrzyniarz.

Wybuch gazu w KatowicachKatowice. Nowe fakty ws. wybuchu. Są wyniki sekcji zwłok dwóch ofiar

Więcej o: