Małopolska. Jechali do kościoła. Porsche wpadło w poślizg i przebiło ogrodzenie plebanii

Zamiast do kościoła, wjechali do ogrodu plebanii w miejscowości Luszowice, w województwie małopolskim. Czteroosobowa rodzina, która jechała w niedzielę rano do kościoła, miała wypadek. Porsche, którym podróżowali, wpadło w poślizg i przebiło betonowe ogrodzenie.

Zgłoszenie o wypadku dostała komenda PSP w Dąbrowie Tarnowskiej. Jej funkcjonariusze oraz policja pojechali na miejsce wypadku. Z pierwszych ustaleń wynika, że rozpędzone Porsche Panamera wpadło w poślizg, przebiło ogrodzenie i wjechało do ogrodu plebanii.

Na miejsce wezwano również zespół ratownictwa medycznego, ponieważ jedna osoba została poszkodowana. Był to kierowca samochodu. Nie było konieczności skierowania go do szpitala - orzekli ratownicy po wstępnym badaniu. Oprócz mężczyzny samochodem podróżowała jego żona oraz dwoje dzieci. Pasażerowie również nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Więcej aktualnych informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Zandberg: To, że rząd wie, co jest w finansach państwa, a parlament nie wie, jest bardzo niebezpieczne
Rodzina była w drodze do kościoła. Najprawdopodobniej samochód nagle wpadł w poślizg i wjechał w ogrodzenie. Kierujący został ukarany mandatem karnym w wysokości 1100 złotych

- powiedziała Katarzyna Cisło z Małopolskiej Policji w rozmowie z TVN24. Oprócz strażaków z Dąbrowy Tarnowskiej na miejscu wypadku zjawiły się zastępy z Luszowic i Radgoszczy, a także karetka pogotowia oraz patrol policji.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: