Magdalena Ogórek trafiła na SOR. Napisała o "nagłym wydarzeniu". Wzięła wolne od pracy

Magdalena Ogórek poinformowała swoich fanów w weekend, że trafiła na SOR. Nie wiadomo, dlaczego prezenterka TVP Info pojechała do szpitala, zapowiedziała jedynie, że w najbliższym tygodniu nie będzie jej w pracy.

Prezenterka TVP Magdalena Ogórek trafiła w niedzielę na szpitalny oddział ratunkowy. Nie zdradziła, z jakimi problemami zdrowotnymi się borykała, pokazała jedynie zdjęcie przedramienia z założonym wenflonem, niepodłączonym pod kroplówkę. 

Celebrytka na InstaStory napisała:

Kochani, nagłe wydarzenie z potrzebą przyjazdu na SOR. Już jestem w domu, ale do piątku nie będzie mnie w pracy - muszę odpoczywać. "Plan Dnia" zostawiam na ten tydzień w dobrych rękach Ewy Bugały. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia!

InstaStory Magdaleny OgórekInstaStory Magdaleny Ogórek instagram.com/magdalena.ogorek

Magdalena Ogórek w styczniu ubiegłego roku zrezygnowała z prowadzenia programu "W kontrze", który był emitowany na TVP Info. Tłumaczyła wówczas, że wraz z drugim prowadzącym, Jarosławem Jakimowiczem, mówią "zupełnie innymi językami". W maju zadebiutował nowy program z jej udziałem - "Plan Dnia". Jest emitowany od poniedziałku do czwartku o 9:40.

Magdalena Ogórek - od współpracy z SLD do kariery w TVP

Do 2015 roku Magdalena Ogórek związana była z Sojuszem Lewicy Demokratycznej, od początku podkreślając jednak swoją bezpartyjność. W przeszłości miała m.in. pracować w kancelarii ówczesnego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Między rokiem 2008 a 2010 była zatrudniona w klubie poselskim SLD, przez trzy lata pełniła także funkcję szefowej gabinetu przewodniczącego ugrupowania Grzegorza Napieralskiego, a w 2010 roku, podczas wyborów prezydenckich, została członkinią jego sztabu wyborczego. W kolejnym roku bezskutecznie kandydowała do Sejmu z ramienia komitetu wyborczego SLD.

W 2015 roku, po zatwierdzeniu przez zarząd SLD, wzięła udział w wyborach na prezydenta RP. W wyborach uzyskała 2,38 proc. głosów.

W 2016 roku Ogórek została natomiast publicystką konserwatywnego tygodnika "Do rzeczy", a także zaczęła prowadzić programy "W tyle wizji" i "W tyle wizji extra" w TVP Info. Od tej pory regularnie zaczęła pojawiać się w programach Telewizji Polskiej.

Więcej o: