Podlasie. Tragiczny wypadek na S8. Osobówka uderzyła w tył ciężarówki. Zginęły trzy osoby

Na trasie S8 doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy zderzył się tam z ciężarówką. Zginęły trzy osoby. Na miejscu pracują służby.
Zobacz wideo Kierowca potrącił pieszego, nie ustępując mu pierwszeństwa na pasach

Do wypadku doszło w niedzielę rano, po godz. 5:00, na trasie S8 w miejscowości Sikory-Pawłowięta (woj. podlaskie). Jak informuje RMF FM, samochód osobowy marki Porsche uderzył w tył pojazdu ciężarowego na litewskich numerach rejestracyjnych.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Jolanta T. z LublinaJolę znaleziono z odgryzionymi ustami. O zbrodnię oskarżono wampira z Bytowa

Wypadek na S8. Nie żyją trzy osoby

- Niestety mówimy już w tej chwili o trzech ofiarach śmiertelnych tego zdarzenia - przekazał "Dziennikowi Porannemu" Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji. Zginęli mężczyźni, którzy podróżowali autem osobowym.

Kierującemu ciężarówką nic się nie stało. Był trzeźwy. 

Na miejscu zdarzenia pracują służby. - Ruch na ekspresowej ósemce zablokowany jest w dwóch kierunkach z uwagi na działanie służb ratowniczych. Obecnie wszystkie pojazdy poruszające się zarówno w stronę Białegostoku jaki w stronę Warszawy kierowane są na Łomżę - podkreślił Tomasz Krupa.

***

Wesprzyj walkę z sepsą, dorzuć się do naszej skarbonki!

#JedenDzieńDłużej to licytacje Gazeta.pl z okazji finału WOŚP

Już piąty raz wspieramy Wielką Orkiestrę i oddajemy szacunek tragicznie zmarłemu prezydentowi Gdańska. Paweł Adamowicz nie mógł dokończyć swojej zbiórki na rzecz WOŚP, więc my mu w tym pomagamy – do końca świata i jeden dzień dłużej. Nasze licytacje finiszują w poniedziałek 30 stycznia, dzień po finale WOŚP, a zebrane pieniądze w całości zasilą konto Orkiestry na rzecz wsparcia szpitali sprzętem do walki z sepsą.

Wszystkie licytacje:

Jeden Dzień Dłużej, akcja Gazeta.plLicytuj z nami przez #JedenDzieńDłużej [WSZYSTKIE AUKCJE]

Więcej o: