Ostrów Wielkopolski. Awantura na studniówce. Uczennica rzuciła się na nauczycielkę

Awantura na studniówce w jednej z restauracji w Ostrowie Wielkopolskim. Nauczycielkę zaatakowała jedna z uczennic. Lokalne media podają, że do napaści doszło z powodu skonfiskowanego papierosa elektronicznego.

O awanturze na studniówce w Ostrowie Wielkopolskim informuje portal ostrow24.pl. Na balu maturalnym nauczycielka odebrała jednej z dziewczyn e-papierosa. Nastolatka korzystała w niego w niedozwolonym miejscu. Pedagożka zaznaczyła, że odda własność, gdy uczennica będzie wychodzić z balu. Doszło do kłótni, a świadkowie twierdzą, że dziewczyna "wpadła w szał i oskarżała nauczycielkę o kradzież".

Więcej aktualnych informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czemu Niemcy blokują Leopardy dla Ukrainy?

Ostrów Wielkopolski. Awantura na studniówce. Interweniowała policja

Studniówkę zorganizowano w restauracji na terenie powiatu ostrowskiego. Na balu bawili się uczniowie ze szkoły średniej w Kaliszu. Na miejsce awantury wezwano policję. Dwa patrole przyjechały ok. 2:00 - podaje portal.

Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce, rozmawiali z właścicielem obiektu. Spór między nauczycielką i nastolatką rozwiązano przed przyjazdem policji. "Uczniowie stanęli w obronie nauczycielki i udało się opanować sytuację" - informuje portal. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: