Rzeszów. Wstrząsające odkrycie w centrum miasta. Ciało 36-latka znalezione na tylnym siedzeniu auta

W samochodzie zaparkowanym na parkingu w pobliżu budynku poczty w Rzeszowie znaleziono zwłoki 36-letniego mężczyzny. Policja wyjaśnia, czy do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Mężczyznę siedzącego nieruchomo w jednym z pojazdów przy budynku poczty na ul. Asnyka w Rzeszowie, zauważyli pracownicy pobliskiej budowy. Zaniepokojeni, zdecydowali się wezwać policję oraz służby ratunkowe, ponieważ mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo O co chodzi Polsce 2050?

Rzeszów. W zaparkowanym samochodzie zaleziono zwłoki 36-latka

Robotnicy zwrócili uwagę na mężczyznę w zaciemnionym samochodzie marki Audi 23 stycznia około godz. 13:40. Jak zauważyli, od dłuższego czasu się nie ruszał i nie dawał też żadnych oznak życia. Świadkowie zdecydowali się więc wezwać służby ratunkowe.

Na miejscu zjawili się funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. W trakcie prowadzonych czynności z tylnego siedzenia samochodu wyciągnięto mężczyznę, który był nieprzytomny. Okazało się, że na ratunek było za późno, ponieważ mężczyzna już nie żył.

Potępa. Śmiertelny wypadek Potępa. Samochód w rzece kołami do góry. W środku ciała dwóch mężczyzn

Rzeszów. Trwa wyjaśnianie przyczyn śmierci 36-letniego mężczyzny

Po stwierdzeniu zgonu 36-latka "auto zostało zasłonięte przez służby parawanem. Ciało wyjęto i przetransportowano do pojazdu usług pogrzebowych" - relacjonuje portal Nowiny24.pl. Na miejscu pojawił się też prokurator, który przeprowadził oględziny miejsca zdarzenia.

Okazało się, że 36-letni mężczyzna był mieszkańcem Bydgoszczy. Ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań, aby stwierdzić przyczyny zgonu mężczyzny. Obecnie trwają czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia.

Policja (zdjęcie ilustracyjne) Małopolskie. Zwłoki 32-latka znalezione w zbiorniku na zwierzęce odchody

Więcej o: