Trzy lata terroryzował rodzinę w przebraniu mordercy. Trafił za kratki [WIDEO]

Mieszkaniec osiedla przy ul. Kościuszki we Wrześni (woj. wielkopolskie) przez trzy lata terroryzował sąsiadów. Groził im śmiercią, rzucał butelkami i cegłami w okna, a także nachodził ich w przebraniu mordercy Jasona Voorheesa z filmu "Halloween".

Sprawę nagłośnił lokalny portal wrzesnia.info.pl. Jak czytamy, prześladowana rodzina, chcąc bronić się przed mężczyzną, zdecydowała o zainstalowaniu kamer. Na nagraniach zarejestrowane zostały dwa wydarzenia.

Zobacz wideo Policjanci zatrzymali 30-letnią listonoszkę, która zgromadziła w swojej piwnicy ponad 2600 niedoręczonych przesyłek

W pierwszym materiale z 3 września widać, że mężczyzna nosi maskę mordercy Jasona Voorheesa z filmu "Halloween". Staje przed drzwiami, trzymając wielką pałkę. Po chwili wymachuje nią i odchodzi.

 

Na wideo z 29 września 2022 roku ponownie przed wejściem pojawia się zamaskowany mężczyzna. Widzimy, jak uszkadza młotkiem metalowe drzwi antywłamaniowe oraz wizjer.

 

- Mężczyzna atakował nas nożem, wypisywał na drzwiach groźby śmierci, rzucał butelkami czy cegłami w okna, niszczył samochody - wyliczają poszkodowani w rozmowie z portalem wrzesnia.info.pl.

Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Prześladowca trafił do więzienia

Z informacji portalu epoznan.pl wynika, że gehenna rodziny trwała trzy lata, zanim ich prześladowca trafił do więzienia. 

"Daniel P. Ma spędzić rok za kratami - odwieszono mu bowiem wyrok za przestępstwo popełnione w przeszłości. W sprawie nękania sąsiadów usłyszał kilka zarzutów" - czytamy na portalu. Okazało się, że to mieszkaniec tego samego osiedla.

Farma wiatrowa w gminie MargoninZapytaliśmy, jak żyje się przy jednej z największych farm wiatrowych

Więcej o: