Szczecin. Lokomotywa wjechała w skład towarowy. Ruch pociągów czasowo wstrzymany

Rozpędzona lokomotywa wjechała w skład towarowy na szczecińskiej stacji - przekazał reporter Polsatu News. Okoliczności zdarzenia ma wyjaśnić specjalna komisja.

Jak przekazał Polsat News w czwartek (19 stycznia) po godzinie 19, rozpędzona lokomotywa uderzyła w skład towarowy na stacji Szczecin Podjuchy. Początkowo stacja podawała, że "według nieoficjalnych informacji maszynista został poważnie ranny". Informacje te nie zostały jednak potwierdzone.

Stacja PKP w Warszawie Warszawa. Pociąg śmiertelnie potrącił 14-latkę na przejściu dla pieszych

Szczecin. Wypadek z udziałem lokomotywy. PKP informuje o utrudnieniach na trasie

Portal Pasażera PKP informuje o utrudnieniach na trasie Szczecin Port Centralny - Szczecin Podjuchy. "Inne nieprzewidziane wydarzenia. Wstrzymany ruch pociągów. Przewoźnicy PKP INTERCITY i POLREGIO wprowadziły zastępczą komunikację autobusową. Przepraszamy za utrudnienia" - czytamy w komunikacie. Radio Szczecin dodaje natomiast, że na miejscu zdarzenia pracują już służby. 

Więcej aktualnych wiadomości z kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kobieta pchnęła 3-latkę na tory Kobieta zepchnęła 3-latkę na tory kolejowe na dworcu w Portland [WIDEO]

Wypadek z udziałem lokomotywy w Szczecinie

Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP PLK przekazał Polsatowi News, że okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione przez specjalną komisję.

"W ostatni wagon stojącego składu towarowego uderzyła lokomotywa. Nie ma osób rannych. Na miejscu działają służby techniczne. Ruch pociągów został czasowo wstrzymany. Teren zdarzenia został zabezpieczony. Nie ma zagrożenia dla środowiska. Po analizie stanu toru określona zostanie pora wznowienia ruchu" - czytamy.

Zobacz wideo Bilety kolejowe są coraz droższe. Madrjas: Zaskoczyła mnie skala burzy medialnej
Więcej o: