Ełk. Policja szuka zaginionej 38-latki. Miała wyjechać do pracy w Niemczech. Zapewniała, że wkrótce wróci

Policja z Ełku w województwie warmińsko-mazurskim szuka zaginionej Krystyny Laskowskiej. Rodzina 38-latki nie ma od niej żadnej wiadomości od ponad miesiąca. Kobieta zaginęła 12 grudnia 2022 roku.

Policjanci z Komendy Powiatowej w Ełku zwracają się do wszystkich osób, które mogą pomóc w odnalezieniu Krystyny Laskowskiej o kontakt. Od 12 grudnia 2022 roku rodzina nie miała z kontaktu z kobietą. 

Więcej aktualnych informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ustawa o SN przeszła przez Sejm. "Projekt trafia do Senatu i będzie tam poprawiany"

Ełk. Policja szuka zaginionej 38-latki

Funkcjonariusz opublikowali zdjęcia zaginionej mieszkanki Ełku i jej dokładny rysopis. 38-latka wyjechała do pracy w Niemczech 8 grudnia 2022 roku. Krystyna Laskowska zapewniała rodzinę, że niebawem wróci, jednak od 12 grudnia bliscy nie mają od niej żadnych wiadomości.

Policja informuje, że działania rodziny nie przyniosły rezultatu, dlatego bliscy zgłosili zaginięcie 38-latki do służb. Krystyna Laskowska ma 165 cm wzrostu, włosy blond do ramion, niebieskie oczy i widoczne braki w uzębieniu. Jest szczupła i prawdopodobnie ma ze sobą granatową walizkę podróżną.

"Wszystkie osoby, posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia kobiety lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt pod numerem 112, 47 73552 00 lub osobisty z najbliższą jednostką policji" - czytamy w komunikacie.

*** 

Doświadczasz przemocy domowej? Szukasz pomocy? Możesz zgłosić się na przykład do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". Bezpłatna infolinia czynna jest całodobowo pod numerem telefonu 800 12 00 02. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie. [LINK: Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy]

Jeśli występuje zagrożenie życia - dzwoń na numer alarmowy 112.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: