WOŚP 2023. Krawat z liścikiem lub konstytucja z autografem od Aleksandra Kwaśniewskiego

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski nagrał ostatnio z naszym dziennikarzem Grzegorzem Sroczyńskim podcast-rzekę, włączył się też w akcję Gazeta.pl #JedenDzieńDłużej, przekazując aż dwa fanty - prezydencki krawat i sygnowany egzemplarz konstytucji.

Aleksander Kwaśniewski ma bogatą kolekcję krawatów prezydenckich, jeden z nich wystawia na aukcję w ramach akcji #JedenDzieńDłużej. Do krawatu były prezydent RP dołączył pisemne pozdrowienia.

Licytować krawat można pod tym linkiem >>

Były prezydent na licytację WOŚP podarował też podpisany przez siebie egzemplarz Konstytucji RP. 

Na licytację tego egzemplarza zapraszamy tu >>

Konstytucja RP z autografem Aleksandra Kwaśniewskiego do zlicytowaniaKonstytucja RP z autografem Aleksandra Kwaśniewskiego do zlicytowania Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Wyborcza.pl

#JedenDzieńDłużej to licytacje Gazeta.pl z okazji finału WOŚP

Już piąty raz wspieramy Wielką Orkiestrę i oddajemy szacunek tragicznie zmarłemu prezydentowi Gdańska. Paweł Adamowicz nie mógł dokończyć swojej zbiórki na rzecz WOŚP, więc my mu w tym pomagamy – do końca świata i jeden dzień dłużej. Nasze licytacje finiszują w poniedziałek 30 stycznia, dzień po finale WOŚP, a zebrane pieniądze w całości zasilą konto Orkiestry na rzecz wsparcia szpitali sprzętem do walki z sepsą.

>>> Wszystkie licytacje #JedenDzieńDłużej

***

Pierwszy odcinek wywiadu Grzegorza Sroczyńskiego z Aleksandrem Kwaśniewskim znajdziecie pod tym linkiem:

Więcej o: