WOŚP 2023. Urodziny na stronie głównej Gazeta.pl - aukcja #JedenDzieńDłużej

Wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego albo... dla samego siebie. Proponujemy Ci licytację urodzin na stronie głównej Gazeta.pl. Zdjęcie, grafika, tekst o jubilacie - wszystko to dotrze do szerokiego grona naszych czytelników. A dochód z licytacji trafi do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gazeta.pl wystawia miejsce na stronie głównej na życzenia urodzinowe dla bliskiej Ci osoby. Możesz też oczywiście wylicytować tę atrakcję dla siebie. Czego możesz się spodziewać? Jako zwycięzca czy też zwyciężczyni aukcji będziesz mieć możliwość opublikowania życzeń wraz ze zdjęciem i - ewentualnie - dłuższym tekstem o osobie obdarowanej.

Zobacz wideo

O publikacji i jej finalnym kształcie decyduje redakcja Gazeta.pl. Aukcja jest przeznaczona wyłącznie dla osób prywatnych, nie może zostać wykorzystana do celów promocyjno-reklamowych.

Zapraszamy do licytacji pod tym adresem >>

#JedenDzieńDłużej to licytacje Gazeta.pl z okazji finału WOŚP

Już piąty raz wspieramy Wielką Orkiestrę i oddajemy szacunek tragicznie zmarłemu prezydentowi Gdańska. Paweł Adamowicz nie mógł dokończyć swojej zbiórki na rzecz WOŚP, więc my mu w tym pomagamy – do końca świata i jeden dzień dłużej. Nasze licytacje finiszują w poniedziałek 30 stycznia, dzień po finale WOŚP, a zebrane pieniądze w całości zasilą konto Orkiestry na rzecz wsparcia szpitali sprzętem do walki z sepsą.

>>> Wszystkie licytacje #JedenDzieńDłużej

Więcej o: