Janusz Kowalski z politykami Solidarnej Polski tańczy i śpiewa w Izbicy. "Damy radę w You Can Dance?"

Poseł Solidarnej Polski, a od niedawna także wiceminister rolnictwa, Janusz Kowalski wraz z wiceministrem sprawiedliwości Marcinem Romanowskim odwiedził w sobotę Lubelszczyznę. W Izbicy politycy wzięli udział między innymi w potańcówce z ponad 200 mieszkańcami gminy. Kowalski zaśpiewał także z lokalnym zespołem Dominata.

W sobotę 14 stycznia politycy Solidarnej Polski wzięli udział w spotkaniu opłatkowym w Izbicy (powiat krasnostawski, województwo lubelskie). Po oficjalnej części spotkanie zamieniło się w imprezę taneczną. 

Zobacz wideo Janusz Kowalski uderza w premiera. "Myślę, że to niestosowne"

Izbica. Janusz Kowalski i Marcin Romanowski na parkiecie

"Razem z wiceministrem Marcinem Romanowskim na spotkaniu opłatkowym w Izbicy w powiecie krasnostawskim z ponad 200 mieszkańcami gminy. Dziękuje burmistrzowi Izbicy za wspaniałe przyjęcie. Rozmowy z Polakami zawsze motywują mnie do jeszcze cięższej pracy dla Polski" - napisał Janusz Kowalski w jednym z wpisów opublikowanych na Twitterze. Kolejnego dnia polityk dołączył także nagranie z potańcówki. "Przednia zabawa, świetna atmosfera" - podkreślał, dodając na koniec "Izbica Dance".

Niewiele później nagranie z imprezy opublikował także Marcin Romanowski. "Podczas noworocznego spotkania w Izbicy nie mogło zabraknąć sympatycznej potańcówki. Damy radę w You Can Dance?" - zapytał. Nagrania szybko zyskały na popularności. 

Więcej aktualnych wiadomości z kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Janusz Kowalski odwiedził kopalnięJanusz Kowalski 900 metrów pod ziemią. Internauci bezlitośni

Lubelszczyzna. Janusz Kowalski śpiewa "o radości do życia i miłości"

Izbica nie była jednak pierwszą miejscowością, którą politycy Solidarnej Polski postanowili odwiedzić w sobotę na Lubelszczyźnie. Dzień zaczęli od kawy na stacji Orlenu w Panasówce (powiat biłgorajski). Następnie, z okazji 160. rocznicy, politycy złożyli wieniec przy pomniku Powstania Styczniowego w Zwierzyńcu, później udali się do gminy Tyszowce, gdzie przekazali tamtejszej Ochotniczej Straży Pożarnej "sprzęt ratujący życie". W Zamłyniu politycy zaśpiewali także z lokalnym zespołem Dominata.

"Śpiewamy o radości do życia i miłości" - zapewniał Janusz Kowalski we wpisie. 

Janusz KowalskiMilionerzy z PiS zarobili razem 267 mln zł. Wśród nich - Janusz Kowalski

Więcej o: