Ma這polskie. Zw這ki 32-latka znalezione w zbiorniku na zwierz璚e odchody

W miejscowo軼i Jelna (woj. ma這polskie) w pi徠ek 13 stycznia dosz這 do tragicznego odkrycia. Zw這ki 32-letniego m篹czyzny zosta造 znalezione w zbiorniku na zwierz璚e odchody. Na cia這 natkn瘭i si cz這nkowie jego rodziny.

O zdarzeniu pisała w sobotę 14 stycznia "Gazeta Krakowska". Według dziennika w piątek 13 stycznia ok. godz. 13 w Jelnie (gmina Gródek nad Dunajcem w województwie małopolskim) w zbiorniku na zwierzęce odchody przy gospodarstwie rolnym znaleziono zwłoki 32-letniego mężczyzny. 

Zobacz wideo Okradli jubilera na 3 miliony złotych! Policja publikuje nagranie i prosi o informacje

Małopolskie. Ciało 32-latka w zbiorniku na gnojowicę. Znalazła je rodzina 

Ciało 32-letniego mężczyzny zostało odnalezione przez członków jego rodziny, którzy natychmiast wezwali na miejsce służby ratunkowe. "Gazeta Krakowska", powołując się na Przemysława Kałuzińskiego z sądeckiej PSP, poinformowała, że nogi zmarłego miały znajdować się wewnątrz zbiornika, a reszta ciała na zewnątrz. 

Jak podał Kałuziński, z informacji podanych przez policj wynikało, że do momentu przyjazdu służb rodzina wyciągnęła zmarłego na powierzchnię. 

Więcej informacji z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Sebastian Kościelnik Seicento z wypadku Szydło trafi na aukcję WOŚP? Tego chciałby właściciel

Ciało 32-latka w zbiorniku na odchody. Co się stało? 

O to, co dokładnie się wydarzyło i jakie ustalenia poczyniła do tej pory policja, "Gazeta Krakowska" zapytała podkom. Barbarę Szczerbę z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Nie udało się jednak uzyskać konkretnych informacji. 

Ksiądz ( zdjęcie ilustracyjne ) Kolęda 2023. Ksiądz odwiedził niewierzącego. Zareagował minister z PiS

- Dyżurny ma wgląd tylko do zdarzeń bieżących, czyli takich, które się odbywają teraz i je koordynuje. Informacji o zdarzeniach z tygodnia udzieli rzecznik w Nowym Sączu w godzinach urzędowania, czyli w poniedziałek - przekazała. 

Na razie nie wiadomo, jaki był powód śmierci 32-letniego mężczyzny. Najprawdopodobniej przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, która pozwoli na zebranie nowych informacji w sprawie. 

Wi璚ej o: