Dolny Śląsk. Czołowe zderzenie osobówki ze śmieciarką. Nie żyją trzy osoby

W województwie dolnośląskim doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką służącą do wywozu śmieci. Zginęły trzy osoby.
Zobacz wideo Przerażający wypadek w Płońsku. Na pasach potrącona para z psem

Do wypadku doszło w piątek około godz. 13:00 na drodze wojewódzkiej nr 384 na wysokości Uciechowa koło Dzierżoniowa (woj. dolnośląskie). "Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierowca samochodu osobowego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką" - poinformował na Twitterze Paweł Pyclik, reporter RMF FM.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Andrzej Duda Paweł Szrot: "Prezydent jest niezależny, odporny na naciski i wpływy"

Dolny Śląsk. Czołowe zderzenie osobówki ze śmieciarką

Rzecznik PSP bryg. Karol Kierzkowski doprecyzował w rozmowie z Polską Agencją Prasową, że chodzi o ciężarówkę służącą do odbioru śmieci. Jak przekazał, w wypadku zginęły trzy osoby - wszystkie podróżowały autem osobowym.

Kierzkowski powiedział także, iż ranne zostały dwie osoby z samochodu ciężarowego. Kierowca i pasażer zostali przetransportowani do szpitala.

Na miejsce wypadku przyjechało osiem zastępów straży pożarnej. Droga jest zablokowana, policja kieruje kierowców na objazdy.

Zbigniew Ziobro, lider Solidarnej Polski. Sejm przyjął ustawę dotyczącą zmian w Sądzie Najwyższym Sejm przyjął ustawę o SN. "Uleganie szantażowi zawsze źle się kończy"

Więcej o: