Gdańsk. Policja poszukuje Wiktorii Rompy i Karoliny Bielak. Obie 16-latki zaginęły tego samego dnia

W Gdańsku trwają poszukiwania dwóch 16-latek, które po raz ostatni były widziane 10 stycznia. "Z ustaleń policjantów wynika, że Karolina Bielak może przebywać w towarzystwie zaginionej Wiktorii Rompy" - podają policjanci.

Policjanci z komisariatu na Osowej w Gdańsku prowadzą poszukiwania dwóch nastolatek. 16-letnia Karolina Bielak oraz 16-letnia Wiktoria Rompa po raz ostatni były widziane w miejscu zamieszkania 10 stycznia wieczorem. Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu dziewcząt lub udostępnienie informacji, które mogą być pomocne.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Gdańsk. Policja poszukuje 16-letniej Karoliny Bielak

16-letnia Karolina Bielak pochodzi z Gdańska. 10 stycznia około godz. 18.00 wyszła z mieszkania w dzielnicy Kokoszki. Informację o zaginięciu nastolatki przekazano 11 stycznia około 2.00, ponieważ 16-latka nie wróciła do domu. Po opuszczeniu miejsca zamieszkania nie kontaktowała się z rodziną. Zaginiona ma 170 cm wzrostu, niebieskie oczy, włosy rude do ramion. Jest szczupłej budowy ciała. Na prawym ramieniu ma tatuaż "HELLO KITTY". W dniu zaginięcia była ubrana w czarną kurtkę i buty sportowe firmy Puma.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu nastolatki, są proszone o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji IX w Gdańsku przy ul. Balcerskiego 35, pod numerem tel.: 47 741 11 22 lub pod numerem alarmowym 112.

Gdańsk. Poszukiwana 16-letnia Wiktoria Rompa

Tego samego dnia zaginęła Wiktoria Rompa, mieszkanka Gdańska. Nastolatka wyszła z mieszkania w dzielnicy Kokoszki 10 stycznia przed godz. 19.00. Zgłoszenie o zaginięciu nastolatki przekazano 11 stycznia o godz. 2.00, ponieważ nie wróciła do domu. Nastolatka ma 158 cm wzrostu, brązowe włosy za ramiona, niebieskie oczy. Jest szczupłej budowy ciała, na twarzy ma pieprzyk. W dniu zaginięcia miała na sobie czarne spodnie, jasną bluzę z kapturem, czarną kurtkę oraz szare buty. Osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać nastolatka, są proszone o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji IX w Gdańsku przy ul. Balcerskiego 35. Informacje można przekazać pod numerem tel.: 47 741 11 22 lub pod numerem alarmowym 112.

Komenda Miejska Policji w Gdańsku informuje, że nastolatki mogą przebywać gdzieś razem.Więcej o: