Łódzkie. Osobówka zderzyła się z tirem. Nie żyje mężczyzna, czterolatka ciężko ranna

W woj. łódzkim doszło do zderzenia samochodu osobowego z tirem. Zginął kierowca osobówki. Poważnie ranna została z kolei czteroletnia dziewczynka.
Zobacz wideo Przerażający wypadek w Płońsku. Na pasach potrącona para z psem

Do wypadku doszło w środę na drodze krajowej nr 91 na obwodnicy Ozorkowa w rejonie Cedrowic (pow. zgierski, woj. łódzkie). Jak podaje "Fakt", kierujący autem marki Renault zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się czołowo z tirem.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Plantacja konopi indyjskich na 40 hektarach koło Gdańska, 2007 rok.Były radny z PiS "inhalował się" marihuaną. Złożył wniosek o samoukaranie

Nie żyje mężczyzna, czterolatka ma poważne obrażenia głowy

Na miejsce zdarzenia przyjechały służby. "Renault po zderzeniu z ciężarówką był tak zniszczony, że strażacy odstąpili od ewakuacji kierowcy z kabiny auta. Wszystkie siły skierowali na ratowanie pasażerki - kilkuletniej dziewczynki" - podkreśla "Fakt".

Czterolatka doznała poważnych obrażeń głowy. Ratownicy podjęli jej reanimację. Dziewczynka została przewieziona do szpitala. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Kierującemu ciężarówką nic się nie stało. - Nie mogłem nic zrobić, wjechał wprost na mnie - podkreślił w rozmowie z "Faktem".

Kolęda (zdjęcie ilustracyjne)Nietypowa wizyta duszpasterska. "Wpadłeś. Już stąd nie wyjdziesz"

Więcej o: