Rzesz闚. Nad Wis這kiem znaleziono cia這 25-latka. Prokuratura nie wyklucza zab鎩stwa

Na zagrodzonym terenie nad Wis這kiem w Rzeszowie odkryto cia這 25-latka. Zw這ki posiada造 wiele obra瞠. Prokuratura nie wyklucza zab鎩stwa.
Zobacz wideo Warszawa. Podpalił biletomat, rzucając w niego zrobionym samodzielnie koktajlem Mołotowa

Zwłoki znaleziono w niedzielę wieczorem w Rzeszowie na terenie zagrodzonym przez dewelopera. Jak informuje "Gazetę Wyborczą" Krzysztof Ciechanowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie, na ciele były widoczne ślady obrażeń. 

- Nie znamy przyczyny zgonu, ustalą ją badania i sekcja zwłok, która najprawdopodobniej zostanie przeprowadzona we wtorek - przekazał Ciechanowski.

Na miejscu jeszcze tego samego dnia pojawił się biegły lekarz sądowy. Rzecznik rzeszowskiej prokuratury poinformował, że biegły nie był w stanie określić czy mamy do czynienia z samobójstwem, czy zabójstwem.

Więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

- Nie wykluczamy żadnej wersji. Trwają czynności dowodowe zmierzające do wyjaśnienia okoliczności, przyczyn i mechanizmu zgonu mieszkańca Rzeszowa - dodał w rozmowie z portalem Rzeszów News Wojciech Kosior, wiceszef Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzesz闚

Rzeszów. Nad Wisłokiem znaleziono ciało 25-latka

W poniedziałek na miejscu znalezienia zwłok prowadzone były czynności przez prokuraturę. Służby zabezpieczyły ewentualne ślady i dowody.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym: 800-70-2222
  • Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111
  • Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych: 116 123

Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji, jak pomóc sobie lub innym, oraz kontakty do organizacji pomagających osobom w kryzysie i ich bliskim.

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policj pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Wi璚ej o: