Łódź. Młody kierowca uderzył w betonowy słup trakcyjny. Zginęła 22-letnia pasażerka

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę na al. Włókniarzy w Łodzi. 21-letni kierowca bmw uderzył w betonowy słup trakcyjny. Zginęła 22-letnia pasażerka.

Do wypadku doszło w niedzielę przed godz. 2 w nocy. 21-letni kierowca bmw jechał w kierunku południowym.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Łodzi, mężczyzna stracił w pewnym momencie panowanie nad samochodem, zjechał na pas rozdzielający jezdnie i uderzył w betonowy słup trakcji tramwajowej.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

"Na skutek wypadku śmierć na miejscu poniosła 22-letnia pasażerka bmw. Kierujący został przewieziony do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Był trzeźwy" - informuje w komunikacie asp. sztab. Radosław Gwis.

Zobacz wideo Zobacz także: Rozmowa policjantki z oszustem, który próbował jej wmówić, że w przeszłości inwestowała w kryptowaluty

Łódź: kierowca uderzył w słup, nie żyje pasażerka

Funkcjonariusze dokonali oględzin, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Samochód został zabezpieczony, biegli poddadzą go badaniom.

"Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość nadal jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Pamiętajmy, że prędkość należy dostosować nie tylko do obowiązujących ograniczeń, lecz przede wszystkim do warunków drogowych i własnych umiejętności" - apelują funkcjonariusze.

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: