Ksiądz Jan Toczko nie żyje. Emerytowany białostocki kapłan był poszukiwany od grudnia

Ks. Jan Toczko nie żyje. Białostocka parafia poszukiwała emerytowanego kapłana od początku grudnia. W piątek przekazała smutne informacje.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Ducha Świętego w Białymstoku (województwo podlaskieprzekazała smutne informacje. Zakończyły się poszukiwania księdza Jana Toczki. Duchowny nie żyje. 

Poszukiwany ksiądz Jan ToszkoBiałystok. Parafia poszukuje kapłana. Ks. Jan Toczko ma 88 lat

Ks. Jan Toczko nie żyje. Emerytowany kapłan miał 88 lat

Parafia zamieściła na swojej stronie prośbę o pomoc w poszukiwaniach emerytowanego kapłana 6 grudnia. Jak podaje portal i.pl, 88-letni duchowny po raz ostatni był widziany 5 grudnia 2022 roku w miejscowości Markowszczyzna w gminie Turośń Kościelna po wyjściu od fryzjera, gdy poruszał się autem. Od tej pory nikt go nie widział. W piątek 6 stycznia parafia poinformowała o znalezieniu ciała duchownego. "Kolejne informacje zostaną podane w późniejszym czasie" - dodano w komunikacie.

Więcej aktualnych wiadomości znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Białystok. Nie żyje poszukiwany od miesiąca ksiądz

- W piątek, po godz. 11, w powiecie białostockim policjanci odnaleźli samochód, a w nim ciało mężczyzny. W tej chwili prowadzą czynności identyfikacyjne pod nadzorem prokuratury - przekazała portalowi Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji. Policja nie potwierdziła jednak, że w rzeczywistości chodzi o zaginionego duchowego.

Komisariat policji w KluczachWiatr zerwał maszt telekomunikacyjny z dachu komisariatu w Kluczach

Więcej o: