Lubelskie. Tragiczna śmierć ojca i trzyletniego dziecka

Rodzinna tragedia na Lubelszczyźnie. Policja znalazła ciała 37-letniego mężczyzny i 3-letniej dziewczynki. Niewykluczone, że doszło do rozszerzonego samobójstwa - podaje RMF FM.

Wiadomość o rodzinnej tragedii na Lubelszczyźnie podaje RMF FM. Policjanci znaleźli ciała dwóch osób w lesie w pobliżu miejscowości Dąbrowica (woj. lubelskie). To zwłoki 3-letniej dziewczynki i jej 37-letniego ojca. Służby nie wykluczają, że mężczyzna uczestniczył w śmierci dziecka, a potem targnął się na życie. 

W środę 37-latek powiedział teściowej, że wychodzi z córką na spacer. Wsiadł z nią do samochodu i od tego czasu nie było z nim kontaktu - informuje rozgłośnia.

Żona 37-latka poinformowała o tym policję, która zaczęła poszukiwania dwóch osób.

Okoliczności sprawy wyjaśnia Prokuratura Okręgowa w Zamościu, która nie podaje jednak szczegółów związanych z tragicznym zakończeniem poszukiwań. 

Strażacy z OSP Dereźnia podali w środę wieczorem, że uczestniczą w akcji poszukiwania dwóch osób. Oprócz nich na miejscu pracowali strażacy zawodowi i ochotnicy z Biłgoraja, policja i pogotowie ratunkowe. Wykorzystano również drona z kamerą termowizyjną. 

W środę około godziny 15:30 zostaliśmy powiadomieni o zaginięciu 37-letniego mężczyzny i 3 letniej dziewczynki. Z relacji bliskich wynikało, że ojciec wraz córką około godziny 10:00 wyjechał samochodem z miejsca zamieszkania, nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną

- przekazała asp. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju w Polsat News. Samochód 37-latka znaleziono ok. godz. 19:00 w lesie na drodze szutrowej między miejscowościami Dąbrowica i Ciosmy. Niedaleko auta znaleziono ciała. 

Policja poinformowała z kolei, że w rodzinie nie było interwencji dotyczących przemocy. 37-latek miał w ostatnim czasie cierpieć z powodu problemów psychicznych i przestać przyjmować leki.

Więcej aktualnych informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Terroryści muszą przegrać, a każda próba nowej ofensywy z ich strony musi skończyć się porażką"

***

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą, co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: