"Wiadomości" TVP wyemitowały materiał o Idze Świątek, a tam... Julia Przyłębska na korcie

W "Wiadomościach" TVP wyemitowano materiał o Idze Świątek. Niespodziewanie pojawiła się w nim prezeska Trybunału Konstytucyjnego na korcie. - Julia Przyłębska razem z mężem zachęcają swoje wnuki do gry w tenisa - podkreślił autor materiału.
Zobacz wideo Nowa fucha Kurskiego. Czy to duża strata dla PiS-u?

W poniedziałek "Wiadomości" TVP wyemitowały materiał poświęcony Idze Świątek i "świątkomani", na fali której coraz więcej dzieci gra w tenisa. - Młode talenty już trenują na kortach w całej Polsce. Wśród nich na pewno są przyszłe gwiazdy tenisa. Wszyscy marzą, aby kiedyś dorównać naszej Idze - powiedział autor materiału. Pokazano też dzieci, które zostały zapytane, czy lubią Igę Świątek. Wszystkie zgodnie odparły, że tak.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Mateusz Morawiecki Morawiecki tłumaczy swoją wypowiedź o karze śmierci. "Mój osobisty pogląd"

Julia Przyłębska w materiale o Idze Świątek

Po nich nagle w materiale wystąpiła prezeska Trybunału Konstytucyjnego na korcie. - Także Julia Przyłębska razem z mężem zachęcają swoje wnuki do gry w tenisa - podkreślił autor materiału.

- Dla chłopców takim podstawowym sportem jest piłka nożna i to jest dla nich największa pasja, ale też chętnie przychodzą na kort - powiedziała prezeska TK w rozmowie z pracownikiem TVP. Następnie Gustaw i Bruno potwierdzili, że bardzo lubią grać w tenisa.

- To wymagający, ale bardzo prestiżowy sport, a Iga jest przykładem tego, że warto ciężko pracować - dodał autor materiału.

"Uszczypnijcie mnie"

Materiał TVP skomentowali już m.in. dziennikarze. "Tak, serio, Julia Przyłębska wystąpiła z mężem i wnukami w materiale Wiadomości o Idze Świątek, żeby się pochwalić, że jej wnuki też grają" - napisał Patryk Michalski z Wirtualnej Polski.

"W 'Wiadomościach' właśnie zobaczyłem materiał o Idze Świątek, w którym pokazano, że Julia Przyłębska gra z wnukami na kortach... Uszczypnijcie mnie" - podkreślił z kolei Łukasz Zboralski, szef portalu brd24.pl.

Andrzej Duda Duda o nowelizacji ustawy o SN: Zwłoka i zmiany doprowadziły do impasu

Więcej o: