Wejherowo. Śmierć rocznej dziewczynki. Nieoficjalnie: Mogła zostać uduszona

Na poniedziałek zaplanowano sekcję zwłok rocznej dziewczynki, która zmarła w Wejherowie. Według nieoficjalnych informacji dziecko mogło zostać uduszone.
Zobacz wideo Co robić, gdy jesteś świadkiem przemocy wobec dzieci?

Jak informowaliśmy w niedzielę, dziewczynkę w łóżeczku znaleźli ratownicy medyczny wezwani na miejsce. Mieli stwierdzić na jej ciele liczne zasinienia.

W sprawie zatrzymano trzy osoby: 29-letnią kobietę, 41-letniego mężczyznę oraz ich 43-letniego sąsiada. Mężczyzna pił alkohol razem z ojcem dziecka i może mieć związek ze sprawą.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Śnieżka (zdjęcie ilustracyjne)Zaginięcie matki i dziecka pod Śnieżką. Policjanci odnaleźli ciała

Nieoficjalnie: Dziewczynka mogła zostać uduszona

O godz. 10:00 rozpoczęła się sekcja zwłok dziecka. Prokuratura Okręgowa w Gdańsku przekazała portalowi Gazeta.pl, że dalsze działania będą podejmowane po uzyskaniu wstępnej opinii.

Radio Gdańsk ustaliło nieoficjalnie, że śledztwo w sprawie prowadzone będzie w kierunku zabójstwa, ponieważ dziewczynka mogła zostać uduszona. Na razie jednak nie wiadomo, czy ktoś usłyszy zarzuty - czekamy na oficjalne informacje z prokuratury.

W sylwestra odnotowano kilka przypadków zatrucia alkoholowego wśród nastolatkówNa SOR trafiła pijana 14-latka. W organizmie miała 2,5 promila alkoholu

Więcej o: