Wejherowo. Nie żyje roczna dziewczynka. Media: "Podejrzenie zabójstwa"

Portal RMF24 ustalił, że trzy osoby zostały zatrzymane w związku ze śmiercią rocznej dziewczynki w Wejherowie (woj. pomorskie). Są to rodzice dziecka i ich sąsiad. Prokuratura podejrzewa, że doszło do zabójstwa.

RMF24 informuje, że ciało dziecka w łóżeczku znaleźli wezwani na miejsce ratownicy medyczni. Okazało się, że dziewczynka miała liczne zasinienia.

W sprawie zostały zatrzymane trzy osoby. To 29-letnia kobieta, 41-letni mężczyzna, a także ich 43-letni sąsiad. Mężczyzna pił alkohol razem z ojcem dziecka i może mieć związek ze sprawą.

Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Wejherowo. Nie żyje roczna dziewczynka

Z informacji do których dotarli dziennikarze radia, wynika, że prokuratura podejrzewa, iż doszło do zabójstwa. Służby nie udzielają dalszych informacji. 

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę opublikowała ostatnio raport "Dzieci się liczą 2022", z którego wynika, że 41 proc. dzieci doświadcza przemocy ze strony bliskich dorosłych, a 57 proc. ze strony rówieśników. Ponad 170 tys. dzieci i nastolatków zostało objętych w 2020 roku pomocą specjalistyczną ze względu na zaburzenia psychiczne - 57 proc. z nich stanowili chłopcy. Więcej w poniższym artykule: 

Więcej o: