Rudzienko: przechodzień zaatakowany ostrym narzędziem. Jedna osoba zatrzymana

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę w miejscowści Rudzienko w powiecie mińskim. Przechodzień został ranny po ataku ostrym narzędziem. Zatrzymano jedną osobę. Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do incydentu.

- Ok. godz. 12 otrzymaliśmy informację, że w miejscowości Rudzienko miał zostać ranny przechodzień - mówi w rozmowie z Gazeta.pl Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodała funkcjonariuszka, "policjanci na miejscu potwierdzili, że jeden z przechodniów został raniony ostrym narzędziem".

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

- Zbadany przez zespół medyczny został zabrany do szpitala na dalsze badania - słyszymy.

Zobacz wideo Policyjne patrole z powietrza. Dron sprawdzał przestrzeganie przepisów na przejściach dla pieszych w Bydgoszczy

Rudzienko. Przechodzień zaatakowany ostrym narzędziem

- Do sprawy zatrzymano jedną osobę. Cały czas wykonywane są dalsze czynności, policjanci będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia - podsumowuje Gabriela Putyra.

Policja nie ujawnia szczegółów incydentu. Jak podaje rmf24.pl na podstawie doniesień PAP, napastnikiem miał być 51-letni bezdomny mężczyzna. W chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Zaatakowanemu przechodniowi pomógł świadek.

Wszyscy trzej mężczyźni w wyniku szamotaniny trafili do szpitala. 51-latek po opatrzeniu ran został przewieziony na komisariat.

Więcej o: