Klenica. Ciało 66-latki znaleziono pod betonową podłogą. Syn i wnuk kobiety aresztowani

Jest trzymiesięczny areszt dla dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo 66-letniej mieszkanki Klenicy koło Zielonej Góry. Aresztowani to syn i wnuk kobiety, której ciało znaleziono dwa dni temu pod betonową podłogą w pomieszczeniu gospodarczym.

O decyzji sądu w sprawie aresztu dla dwóch mężczyzn informuje RMF FM. 49-latkowi i 25-latkowi grozi kara dożywotniego więzienia. W czwartek usłyszeli zarzut zabójstwa 66-letniej kobiety.

Więcej aktualnych informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Policyjne patrole z powietrza. Dron sprawdzał przestrzeganie przepisów na przejściach dla pieszych w Bydgoszczy

Pierwsze nieoficjalne ustalenia, które podała rozgłośnia, były związane z tym, że starszy mężczyzna miał przyznać się do uduszenia 66-latki. Młodszy miał z kolei pomagać w ukryciu ciała, prawdopodobnie pod betonową podłogą w pomieszczeniu gospodarczym. Do zabójstwa miało dojść we wtorek.

W związku ze sprawą nie zatrzymano natomiast żony 49-latka, z którą mężczyzna oraz 25-latek mieszkali na tej samej posesji. Prokuratura podkreśla, że ze względu na dobro prowadzonego śledztwa nie udziela informacji związanych ze śledztwem - podaje RMF FM.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: