Konin. W mieszkaniu znaleziono ciała dwóch osób i psa. "Sąsiadów zaniepokoił zapach"

Dwie martwe osoby i zwłoki psa zostały znalezione w czwartek w jednym z mieszkań w Koninie. Ciało mężczyzny znajdowało się przy drzwiach, ciało kobiety - na kanapie w pozycji siedzącej. Wstępnie wykluczono, by do ich śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

Jak poinformował lokalny portal lm.pl, w czwartek (29 grudnia) koło godziny 19:30 policja ujawniła w jednym z mieszkań na Al. 1 Maja w Koninie (województwo wielkopolskie) ciała dwóch osób oraz psa. Jak czytamy, zwłoki były w znacznym stanie rozkładu. 

Zobacz wideo Rozmowa policjantki z oszustem, który próbował jej wmówić, że w przeszłości inwestowała w kryptowaluty

Konin. Policja odkryła ciała dwóch osób i psa. Sąsiadów zaniepokoił zapach wydobywający się z mieszkania

Zgłoszenie na policję wykonali sąsiedzi, których zaniepokoił nieprzyjemny zapach wydobywający się z mieszkania. Drzwi do lokalu były zamknięte, wyważyli je strażacy. Na miejscu znaleziono ciała kobiety i mężczyzny, a także martwego psa. Portal konin.naszemiasto.pl pisze, że mieli oni odpowiednio 57 i 61 lat. 

TVN24 podaje, że sąsiedzi obawiali się, że w mieszkaniu może ulatniać się gaz. Jak przekazał stacji oficer prasowy końskiej straży pożarnej Michał Karczewski, służby nie stwierdziły jednak oznak pożaru ani ulatniającego się gazu. - Jedyny zapach pochodził od ciał, które znajdowały się w stanie znacznego rozkładu - powiedział.

Więcej aktualnych wiadomości z kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Policja. ( Zdjęcie ilustracyjne )Nie żyje 13-letni chłopiec. Ojciec odkrył jego ciało, od rana go nie widział

Konin. W mieszkaniu znaleziono dwie martwe osoby. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich 

Rzecznik policji w Koninie Sebastian Wiśniewski przekazał także TVN24, że ciało mężczyzny znajdowało się przy wejściu do mieszkania, natomiast martwa kobieta została odnaleziona w pozycji siedzącej na kanapie. Okoliczności śmierci pomoże ustalić sekcja zwłok. Na razie udział osób trzecich został wykluczony.

Zakończono poszukiwania zaginionego 29-latkaMaciej wyszedł bez butów w Wigilię. Policja zakończyła poszukiwania

Więcej o: