Wielkopolska. Lekarze długo walczyli o życie 21-letniej Oli. Kobieta zmarła rok po wypadku

Po prawie rocznej walce lekarzy 21-letnia Ola, która na początku roku została ranna w wypadku samochodowym, zmarła. W wypadku, który spowodowała, zginął także 23-letni pasażer. Kobieta osierociła półtorarocznego synka.

Na początku roku, 11 stycznia, na drodze wojewódzkiej 312 między miejscowościami Czacz a Karaśnice (województwo wielkopolskie, gmina Śmigiel) doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 23-letni pasażer. W czwartek (29 grudnia) portal kosciannasygnale.pl poinformował, że tuż przed świętami Bożego Narodzenia zmarła także druga ofiara wypadku, 21-letnia Aleksandra.

Zobacz wideo Kierująca hulajnogą wjechała w pieszą. Kobieta trafiła do szpitala ze złamaniem

Wielkopolska. Nie żyje 21-latka ranna w wypadku na początku roku. Lekarze od miesięcy walczyli o jej życie

Według służb prowadząca samochód Aleksandra nagle straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo. - W pojeździe zakleszczone były dwie osoby. Nie dawały oznak życia - mówił po wypadku Dawid Kryś, oficer prasowy KP Państwowej Straży Pożarnej w Kościanie, jak cytował portal kościan.naszemiasto.pl.

23-letni pasażer auta zmarł na miejscu, strażakom udało się jednak przywrócić funkcje życiowe 20-letniej wówczas Oli, która została przetransportowana do szpitala. Lekarze przez ponad rok walczyli o jej życie. Niestety, jak podają lokalne media, 23 grudnia kobieta zmarła.

Więcej aktualnych wiadomości z kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Potrącenie rowerzystki w Zielonej GórzePotrącona rowerzystka nie chciała pomocy. Lekarz stwierdził złamanie

Wypadek na DW 312 między Czaczem a Karaśnicami. Zmarła druga ofiara

Portal ekoscian.eu podaje, że 21-latka osierociła synka, który w dniu wypadku miał zaledwie dziewięć miesięcy. Ojciec chłopca także zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło zaledwie kilka miesięcy wcześniej - w lipcu 2021 roku.

Pogrzeb Aleksandry odbędzie się w piątek (30 grudnia) w Starym Bojanowie.

Chiny/Potężny karambol z udziałem 200 pojazdów.Karambol w Chinach. Zderzyło się ponad 200 aut. "Przerażające"

Więcej o: