Lubuskie. Nie żyje 66-letnia kobieta. Syn i wnuk zatrzymani

Morderstwo w Klenicy w województwie lubuskim. Nie żyje 66-letnia kobieta. Policja zatrzymała w tej sprawie jej syna oraz wnuka. Trwa ustalanie szczegółów tej tragedii.
Zobacz wideo Girzyński: Chciałbym, żeby wymiar sprawiedliwości działał dobrze

Do tragedii doszło we wtorek, 27 grudnia na jednej z posesji przy ul. Środka w miejscowości Klenica (gm. Bojadła) w województwie lubuskim.

Jak podaje portal newslubuski.pl, służby zostały powiadomione o zabójstwie ok. godz. 16. Na miejscu pojawiło się kilka patroli policji, w tym funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego oraz technik kryminalistyki. Pracę nadzorował prokurator.

Więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Nie żyje kobieta. Zatrzymano jej syna i wnuka

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Ewa Antonowicz przekazała, że zatrzymane zostały dwie osoby. To syn i wnuk zabitej kobiety.

Śledczy cały czas prowadzą czynności w celu ustalenia okoliczności i szczegółów tragedii. Sprawa prowadzona jest pod kątem zabójstwa. Jednak na razie nikt nie usłyszał zarzutów.

W środę ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok kobiety, a w czwartek - czynności procesowe z zatrzymanymi. Prokuratura z Zielonej Góry na razie nie przekazuje szczegółów dotyczących odnalezienia ciała kobiety.

Więcej o: