Ostrów Mazowiecka. RMF FM: W jednym z bloków znaleziono poważnie okaleczone ciało mężczyzny

W Ostrowi Mazowieckiej znaleziono ciało mężczyzny. Według informacji RMF FM prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa.

Jak podało RMF FM, we wtorek 27 grudnia w jednym z bloków w Ostrowi Mazowieckiej (województwo mazowieckie) znaleziono ciało mężczyzny. Ma chodzić o obywatela Ukrainy, który od kilku lat mieszkał w Polsce.

Policja (zdjęcie ilustracyjne)Polkowice. Ciało oparte plecami o pień drzewa. Służby szukają zabójcy

Ostrów Mazowiecka. W bloku znaleziono ciało. Doszło do "brutalnego zabójstwa"?

Jak podaje stacja, ciało mężczyzny było poważnie okaleczone. "Prokuratorzy nie udzielają żadnych informacji w tej sprawie, poza potwierdzeniem, że prowadzą śledztwo. Chodzi o brutalne zabójstwo" - podaje stacja. Jak na razie w związku ze sprawą nikt nie został zatrzymany.

Portal rdc.pl podaje, że zmarły mężczyzna miał 55 lat, a na jego ciele ujawniono liczne rany kłute. Mężczyzna miał pracować w spółdzielni mleczarskiej.

Więcej aktualnych wiadomości z kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Robert WójtowiczRobert Wójtowicz został zamordowany? "Tropy prowadzą do trzech wikarych"

Brutalne zabójstwo w Ostrowi Mazowieckiej. Znaleziono ciało mężczyzny 

- Podczas oględzin przeprowadzonych na miejscu lekarz stwierdził szereg obrażeń na ciele, były to liczne rany kłute na plecach i klatce piersiowej. W tej chwili jesteśmy na etapie ustalania terminów przeprowadzania sekcji zwłok. Miejmy nadzieję, że odbędzie się ona jeszcze dzisiaj, być może jutro [w czwartek 29 grudnia - red.] - przekazała Radiu dla Ciebie rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Elżbieta Łukasiewicz.

Eostroleka.pl dodaje natomiast, że ciało mężczyzny zostało znalezione po tym, jak 55-latek nie pojawił się w pracy.

Zobacz wideo Policjanci z "Archiwum X" doprowadzili do zatrzymania podejrzanego o popełnienie morderstwa sprzed 23 lat.
Więcej o: