Tragedia na S8. Auto zjechało z trasy i uderzyło w drzewo. Zginęły trzy osoby

Na trasie S8 doszło do wypadku. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zginęły dwie osoby, a dwie osoby zostały poważnie ranne - poinformowała policja. We wtorek w szpitalu zmarła trzecia osoba.
Zobacz wideo Ekstremalny rajd czeskiego kierowcy. Mimo kilku stłuczek kontynuował jazdę

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na trasie S8 na wysokości miejscowości Głuchy (pow. wyszkowski, woj. mazowieckie). Policja mazowiecka poinformowała, że kierujący samochodem osobowym marki Ford zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Na zdjęciu udostępnionym przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie widać, że samochód został niemal całkowicie zniszczony:

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Wypadek na S8. Nie żyją trzy osoby

Autem podróżowały cztery osoby. Mazowiecka policja przekazała, że w wyniku zdarzenia na miejscu zginęły dwie osoby, a dwie zostały zabrane do szpitala. We wtorek w szpitalu zmarła trzecia osoba.

Droga w miejscu wypadku w kierunku Białegostoku była zablokowana, służby wyznaczyły objazdy. Na miejscu pracowali strażacy i policjanci.

***

We wtorek rano policja poinformowała, że minionej doby funkcjonariusze interweniowali 11045 razy. "Zatrzymaliśmy 372 sprawców przestępstw, w tym 198 kierowców po alkoholu. W ręce mundurowych wpadło 119 poszukiwanych. Na drogach doszło do 34 wypadków, w których zginęło pięć osób, a 43 zostały ranne" - podkreślono w komunikacie.

Więcej o: