Łoś wyszedł na drogę ekspresową i nie chciał zejść. Próbowało ominąć go auto, doszło do wypadku

Na drogę ekspresową S22 wyszedł łoś. W zwierzę uderzyło nadjeżdżające auto, które następnie zderzyło się z innym samochodem. Trzy osoby zostały ranne.
Zobacz wideo Akcja policji i straży w Sokołowie Podlaskim. Mężczyzna zadzwonił, że utknął w zaspie i nie wie, gdzie jest

Do zdarzenia doszło po godz. 16:00 w Wigilię. Na drogę ekspresową S22 w pobliżu zjazdu na Grzechotki (woj. warmińsko-mazurskie) wyszedł łoś. Kierujący skodą próbował go ominąć i zjechał na przeciwny pas. Auto zderzyło się z nadjeżdżającym oplem.

Na miejsce przybyły trzy zespoły ratownictwa medycznego. Ranne zostały trzy osoby: kierujący skodą i dwie osoby jadące oplem. Wszyscy poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

LuksusLuksus nie tylko za kółkiem. Komfort i zaawansowana technologia pomagają ludziom sukcesu odnieść jeszcze większy sukces

Łoś na drodze ekspresowej

"Oprócz udzielania pomocy medycznej poszkodowanym w wypadku strażacy prowadzili również działania w zakresie usunięcia z drogi stojącego łosia. Lekko ranny zwierzak po kilku minutach został ściągnięty na pobocze i wszedł w pobliski las" - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, która udostępniła zdjęcia z miejsca zdarzenia:

Na czas prowadzenia działań droga ekspresowa S22 była zablokowana w obu kierunkach. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają braniewscy policjanci.

TechnologiaZaawansowana technologia nie tylko w samochodzie. Pomaga również odnieść sukces w pracy

Więcej o: