Lubuskie. Samochód osobowy płonął przy drodze. Na miejscu pasażera znaleziono zwęglone zwłoki

Policja bada okoliczności zdarzenia, w wyniku którego doszło do pożaru samochodu w województwie lubuskim. W aucie znaleziono ludzkie zwłoki.

O sprawie informuje PAP, której depeszę opublikował m.in. tvn24.pl. - Na razie nie znamy tożsamości i płci tej osoby. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza i biegły z zakresu pożarnictwa. Ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok - przekazała Klaudia Biernacka z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie.

Zobacz wideo "W ciągu ostatnich kilku lat w Polsce zlikwidowano 20 tys. łóżek szpitalnych i 250 zespołów ratownictwa medycznego"

Województwo lubuskie. Zwęglone ciało w samochodzie. Policja bada sprawę

Jak czytamy w artykule, zgłoszenie dotyczące płonącego auta o godz. 17.15 policjanci otrzymali od Straży Pożarnej. Auto znajdowało się na szutrowej drodze, kilkaset metrów od drogi wojewódzkiej. Pojazd zobaczyły dwie kobiety. 

- Kiedy podeszły do samochodu, zauważyły w nim człowieka i chciały mu pomóc. W volkswagenie touranie zaczęły jednak pękać opony i ogień był coraz większy. Wówczas kobiety wezwały na pomoc strażaków - przekazała przedstawicielka KPP w Sulęcinie. 

Strażacy ugasili samochód. Służby ustalają okoliczności zdarzenia. 

5 rzeczy, o których często zapominamy w święta 5 rzeczy, o których często zapominamy w święta

Więcej o: