Gniezno. Trzech pijanych nastolatków grasowało nocą po mieście. Uszkodzili 11 samochodów

Łącznie 11 samochodów w centrum Gniezna uszkodziło trzech pijanych nastolatków podczas swojej nocnej "zabawy". Zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia. Grozi im nawet do pięciu lat więzienia.
Zobacz wideo 25-latek podejrzewany o pobicie partnerki ze skutkiem śmiertelnym schwytany. Policja publikuje nagranie z obławy

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Po godz. 2:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że młodzi mężczyźni dewastują samochody na ulicach Jeziornej i Dalkoskiej. Na miejsce przyjechały trzy patrole.

- Dwóch 18-latków i jeden 17-latek uszkodzili łącznie 11 samochodów. Przykładowo w jednym z aut, osobowym oplu, dokonali wgniecenia maski, wyrwali przedni zderzak, a także boczne lusterka. Właściciel oszacował straty na dwa tysiące złotych - przekazała TVN24 Anna Osińska, rzeczniczka gnieźnieńskiej policji.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Przygotowanie jednośladu do zimy Jak przezimować motocykl? Na co trzeba zwrócić uwagę? Kluczowe zasady są proste

Trzech nastolatków dewastowało samochody w Gnieźnie

Funkcjonariusze zatrzymali nastolatków i zabrali ich na komendę. Okazało się, że wszyscy trzej byli pod wpływem alkoholu. Młodzi mężczyźni po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

Obecnie trwa szacowanie strat.

Technologie zmieniają nasze życie szybciej, niż zauważamy Technologie zmieniają nasze życie szybciej, niż to zauważamy [MOTO 2030]

Więcej o: