Wielkopolska. Karambol na dk 11. Zderzyło się 11 samochodów. Są ranni

Karambol z udziałem 11 samochodów w miejscowości Krzykosy (Wielkopolska). Trzy osoby zostały ranne - podała PAP. Trwają utrudnienia w ruchu na odcinku Środa Wlkp. - Nowe Miasto nad Wartą.

Do wypadku doszło w piątek 9 grudnia krótko przed godziną 11 w pobliżu miejscowości Krzykosy i Pięczkowo (województwo wielkopolskie), na 329 kilometrze drogi krajowej nr 11. Zderzyło się aż 11 pojazdów - w tym dziewięć samochodów osobowych, bus i autolaweta - podaje Radio Zet za Polską Agencją Prasową. Wszystkie pojazdy jechały w kierunku Jarocina od strony Poznania.

Karambol na drodze krajowej nr 11. Są ranni

Zgodnie z informacjami służb, ranne w wypadku zostały trzy osoby. Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych informacji wynika, że przyczyną karambolu "mogło być najechanie na tył jednego z pojazdów, co spowodowało dalsze skutki" - czytamy na lokalnym portalu srodawielkopolska.naszemiasto.pl.

Zobacz wideo Wypadek na czeskiej autostradzie. Motocyklista próbował uciec przed policją

Karambol w Wielkopolsce. Są utrudnienia dla kierowców

Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami na odcinku Środa Wielkopolska - Nowe Miasto nad Wartą. Policja kierowała ich na objazdy:

  • w kierunku Poznania: przez Nowe Miasto nad Wartą - Śrem - Kórnik - S11;
  • w kierunku Jarocina: Miąskowo - Miłosław - Pyzdry - Gizałki - Jarocin.

Utrudnienia w ruchu miały trwać maksymalnie do godz. 15.

Więcej o: